Úvod » Kozmetika na bežné použitie » Sprchový gél - aloe vera 200ml


        

Sprchový gél - aloe vera 200ml

skladom

 

EAN kód: 8588005931809
naša cena bez DPH : 2,50 EUR
naša cena s DPH (20 %):
3,00 EUR

(SK) Sprchový gél z rastlinných olejov slúži na šetrné umývanie všetkých typov pokožky. Je vhodný aj na umývanie citlivej pokožky. Aloe vera obsahuje množstvo antioxidantov, ako sú betakarotén a vitamíny C a E, ktoré zvyšujú prirodzenú pevnosť kože. To udržuje pokožku hydratovanú a zlepšuje jej pružnosť.

Použitie:Pred aplikáciou dôkladne pretrepte. Malé množstvo gélu naneste na vlhkú pokožku a krúživými pohybmi rozotrite a napeňte. Následne pokožku opláchnite vodou.

 

(CZ) Sprchový gel z rostlinných olejů slouží k šetrné mytí všech typů pokožky. Je vhodná i na mytí citlivé pokožky. Aloe vera obsahuje množství antioxidantů, jako jsou betakaroten a vitaminy C a E, které zvyšují přirozenou pevnost kůže. To udržuje pokožku hydratovanou a zlepšuje její pružnost.

Použití:Před aplikací důkladně protřepejte. Malé množství gelu naneste na vlhkou pokožku a krouživými pohyby rozetřete a napěňte. Následně pokožku opláchněte vodou.

 

(PL) Żel pod prysznic na bazie oleju roślinnego służy do delikatnego mycia każdego rodzaju skóry. Nadaje się również do mycia wrażliwej skóry. Aloes zawiera szereg przeciwutleniaczy, takich jak beta-karoten oraz witaminy C i E, które zwiększają naturalną jędrność skóry. Dzięki temu skóra jest elastyczna i nawilżona.
Uzywać:
Dobrze wstrząsnąć przed aplikacją. Niewielką ilość żelu nanieść na wilgotną skórę, rozprowadzić i rozciągnąć okrężnymi ruchami. Następnie spłukać skórę wodą.

 

 

účinné látky/ aktywne składniki :

aloe vera

 

 

Ingredients: Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Disodium laureth sulfosuccinate, Peg-9 cocoglyerides sodium chloride, Glycerine, Methylchloroisotiasol/Methylisothiazolinone, Aloe vera , Aroma

KONTAKTY

CANNA s.r.o.

Adresa: Miletičova 3/a

PSČ: 82108 Bratislava

Email: canna@canna.sk

Telefón: 0905577666

MzMyOTZ